- PHILIPS

Цена
€2 64 / 5 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips LongLife R20L2B - Battery 2 x D - Carbon Zinc
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- High-quality Zinc-Chloride technology
The high-quality Zinc-Chloride technology ensures long battery life when used in low energy consuming devices. - Cadmium and mercury-free
These Philips batteries are guaranteed free from harmful heavy metals such as cadmium and mercury.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Battery |
| Width | 3.4 cm |
| Depth | 3.4 cm |
| Height | 6.2 cm |
| Weight | 84 g |
| Battery | |
| Type | D type |
| Technology | Carbon Zinc |
| Included Qty | 2 |
| Voltage Provided | 1.5 V |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Battery |
| Marketing Description | For your low-drain products, choose LongLife batteries. Zinc-Chloride technology is perfect for your clocks, radios, calculators and remote controls. |
| Marketing Description | For your low-drain products, choose LongLife batteries. Zinc-Chloride technology is perfect for your clocks, radios, calculators and remote controls. |
| Product Type | Battery |
| Type | D type |
| Technology | Carbon Zinc |
| Type | D type |
| Included Qty | 2 |
| Technology | Carbon Zinc |
| Voltage Provided | 1.5 V |
| Included Qty | 2 |
| Voltage Provided | 1.5 V |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
| Max Recharge Cycles | Not rechargeable |
| Width | 3.4 cm |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Depth | 3.4 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Height | 6.2 cm |
| Depth | 3.4 cm |
| Weight | 84 g |
| Height | 6.2 cm |
| Weight | 84 g |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 8000 |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 12 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.08кг |
Батерия Philips Longlife R20 (D), 2 блистера
Осигурете дълготрайна енергия за вашите устройства с батерии Philips Longlife R20 (D). Проектирани за надеждна работа във фенерчета, радиостанции, играчки и други домакински уреди, тези алкални батерии предлагат удължен срок на годност и защита от изтичане.
Ключови Предимства
- Дълготрайна работа — Усъвършенствана алкална технология осигурява надеждна енергия за взискателни устройства.
- Защита от изтичане — Вградени предпазни механизми предотвратяват изтичане на батерията, предпазвайки вашето оборудване.
- Удобен блистер — Включва 2 батерии в сигурен блистер за лесно съхранение и боравене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Алкална |
| Размер | R20 (D) |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Количество | 2 |
Какво има в кутията
- 2 x батерии Philips Longlife R20 (D)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





